Soki dla firm

Każdego dnia dostarczamy najwyższej jakości tłoczone soki i zestawy do robienia soków i napojów do wielu  polskich firm i organizacji.  Nasze soki pomagają zwiększać efektywność i kreatywność pracowników i kreować pozytywny wizerunek firmy! 

Dlaczego warto pić nasze soki?

Soki NFC (Not From Concentrate) uzupełniają dietę w cenne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze. Soki NFC to najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi sporej dawki witamin i antyoksydantów bez szkodliwych dodatków i substancji chemicznych. Już jedna szklanka soku może stanowić jedną z 5 zalecanych przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) porcji warzyw lub owoców.

Czy jest coś lepszego niż doskonałe soki NFC? Tak! Zdrowe soki i napoje przygotowane samodzielnie!

Zestawy do przygotowywania soków i napojów

Jak wybieramy nasze soki?

Wybieramy tylko najwyższej jakości soki tłoczone NFC (Not From Concentrate) bez dodatku cukru i bez dodatku wody, będące naturalnym źródłem witamin i minerałów. A przy tym tylko te, które smakują doskonale! Nasze soki dostarczamy zwykle w wielu smakach, aby każdy znalazł coś dla siebie! 

Masz pytanie? Chcesz otrzymać ofertę cenową?

Skontaktuj się z nami!

Wiemy, że nasze soki i zestawy do soków i napojów czynią lepszym pracodawcą i lepszym pracownikiem. Wielu pracodawców zna już korzyści płynące z udostępnienia swoim pracownikom soków GreatFruit. Dołącz do nich! Nie znamy łatwiejszego sposobu na zwiększenie wydajności i poprawę wizerunku firmy.

Gdzie działamy?

Nasze produkty dostarczamy w Krakowie, Katowicach i okolicznych miastach (Zabierzowie, Wieliczce, Skawinie, Niepołomicach, Sosnowcu, Mysłowicach, Tychach, Chrzanowie, Jaworznie).