Owoce dla firm

GreatFruit codziennie dostarcza świeże, ręcznie selekcjonowane owoce najlepszych odmian i wysokiej jakości tłoczone soki do wielu polskich firm i organizacji. Pomagamy zwiększać efektywność, kreatywność i zadowolenie pracowników.

Owoce do biura?

Badania wskazują, że owoce zwiększają poziom zadowolenia, zaangażowania i kreatywności. Mikroelementy zawarte w owocach zwiększają produkcję dopaminy – neuroprzekaźnika, który odgrywa kluczowa rolę w stymulowaniu ciekawości, motywacji i zaangażowania. Owoce zawierają też przeciwutleniacze, które minimalizują stany zapalne, poprawiają pamięć i polepszają nastrój.  Dzięki temu dostawy owoców do biura zwiększają wydajność intelektualną i poprawiają kreatywność pracowników.

Owoce mają też zalety, o których wiadomo od dawna. Zawierają witaminy i minerały zwiększające odporność. Dzięki wysokiej zawartości błonnika  pozwalają uniknąć otyłości i wspomagają trawienie.  Pomagają też utrzymać odpowiednie nawodnienie organizmu, któremu nie sprzyja częste picie po kawy czy herbaty. Nie zawierają przy tym szkodliwych substancji obecnych w produktach przetworzonych i suplementach diety. Dlatego owoce w biurze pomagają zmniejszyć absencję!

Popraw efektywność, kreatywność i wizerunek Twojej firmy!

Pracownicy mający dostęp do świeżych owoców i soków są zdrowsi i mają lepsze samopoczucie.  A pracodawca, który dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, może liczyć na większą lojalność i zaangażowanie aktualnych pracowników oraz na większe zainteresowanie kandydatów do pracy.  Dlatego udostępnianie pracownikom świeżych owoców i soków:

Jabłko - dostawa owoców do biura kraków

zwiększa efektywność 
kreatywność

Cytryna - owoce dla firm kraków

zmniejsza absencje 
fluktuację kadr

Pomarańcza - owoce dla pracowników katowice

kreuje pozytywny wizerunek pracodawcy

Możesz nam zaufać. O owocach wiemy wszystko.

GreatFruit codziennie dostarcza świeże, ręcznie selekcjonowane owoce i tłoczone, stuprocentowe soki do wielu polskich firm.  Dostarczamy owoce do biura, centrów usług, zakładów produkcyjnych i do innych miejsc pracy.  Wiele lat doświadczenia pomaga nam wybierać owoce najwyższej jakości i świeżości.  Poza tym po prostu jesteśmy uczciwi.

 

Winogrona - owoce do biura katowice

Jakość

Na pierwszym miejscu jest dla nas jakość. Wybieramy tylko najświeższe, doskonałe owoce najlepszych odmian ze sprawdzonych upraw. Niezależnie od wielkości zamówienia każdy owoc sprawdzamy ręcznie. Reklamacje dotyczą mniej niż jednego na 10 tysięcy owoców.

Banan - owoce do biura kraków

Świeżość

Aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą świeżość, owoce odbieramy od naszych dostawców każdego dnia. Skrzynki wypełnione owocami dostarczamy od 7:00 rano w wybrane przez Państwa miejsce. Puste skrzynki odbieramy przy następnej dostawie.

Arbuz - owoce dla pracowników kraków

Uczciwość

Jesteśmy uczciwi wobec naszych Klientów. W każdej dostawie jest taka ilość owoców, na jaką się umawialiśmy. Nie zastępujemy ustalonych rodzajów owoców innymi.

Masz pytanie? Chcesz otrzymać ofertę cenową?

Skontaktuj się z nami!

Wiemy, że nasze owoce czynią lepszym pracodawcą i lepszym pracownikiem. Wielu pracodawców zna już korzyści płynące z udostępnienia swoim pracownikom świeżych owoców i soków GreatFruit. Dołącz do nich! Nie znamy łatwiejszego sposobu na zwiększenie wydajności i poprawę wizerunku firmy.

Gdzie działamy?

Nasze produkty dostarczamy w Krakowie, Katowicach i okolicznych miastach (Zabierzowie, Wieliczce, Skawinie, Niepołomicach, Sosnowcu, Mysłowicach, Tychach, Chrzanowie, Jaworznie).